GPSMAP
Garmin GPSMAP er kartplottere med skarp touchskjerm og kraftig prosessor. GPSMAP x3 leveres med nesten dobbel prosessorkraft sammenlignet med tidligere generasjon, noe som gir en stor fordel for bruk av ulike sensorer ombord. Dette gir forbedret brukeropplevelse i nettverk med ekkolodd, radar, kameraer og for bruk av video og digital svitsjing. GPSMAP-serien kan enkelt integreres med autopilot, radar, AIS, seilpakkene GNX samt svingere med Ultra High-Definition SideVü- og ClearVü, Panoptix og Livescope.
• Kan enkelt integreres med flere motorer
• Koble til kompatible tredjepartsenheter med digital OneHelm™-regulering.
• Bygg enkelt opp det maritime systemet ditt med det beste innen nettverkstilkobling.
• Kompatibel med premium sjøkart for det beste innen Garmin-navigasjon.
• Se hva som befinner seg under båten din, med innebygde ekkoloddfunksjoner
• Planlegg og administrer den maritime opplevelsen din, uansett hvor du befinner deg
Garmin Marine Deal
GPSMAP 1022 og 1222 er kartplottere med knappestyring og fokus på Sailassist-funksjoner. Kartplotterne er helt nettverkskompatible med Garmin Marine Network og NMEA2000-nettverk. Enhetene har en stor, lyssterk skjerm kombinert med et raskt og brukervennlig tastaturgrensesnitt med taster som kan programmeres av brukeren, og en flerfunksjons kontrollknapp. AIS, radar, visning av motordata og kameraer kan tilkobles som tilleggsutstyr. Perfekt for deg som ønsker en knappestyrt kartplotter. Kart bestilles i tillegg.
På 1222xsv kan du også tilkoble ekkoloddsvinger.
Garmin Marine deal er i gang. Sikre deg toppmoderne Garmin GPSMAP til vårens beste priser. Vi har også for tiden kampanje på andre Garmin modeller.
Garmin Marine Deal kampanjen gjelder fra 01. april t.o.m. 31. mai 2026
Flere kampanjeprodukter fra Garmin
Garmin Echomap
Kombinert kartplotter/ekkolodd. Leveres med eller uten svinger og kart.
Dette er en enkel kartplotter med innebygget ekkoloddmodul og knappestyrt skjerm (ikke touch). Plotteren har ikke NMEA2000, så du kan ikke koble til andre instrumenter. Passer fint for mindre båter hvor man ikke har behov for annet enn en kartplotterfunksjoner og ekkolodd.
Garmin Navionics + er standardvalget for mange. Her får du de viktigste funksjonene inkludert detaljert kart, auto guidance-teknologi, active captain, skyggelegging av dybdeområder og skyggelegging av grunt vann.
Varianter
- Oslo-Trelleborg-Danmark
- Oslo-Hauges-Gøteborg
- Lista-Sognefjorden
- Sognefjorden-Svesfjorden
- Trondheim-Tromsø
- Vestfjord-Svalbard-Varang
- Norge elver og innsjøer
- Norge og Svalbard
Garmin Navionics Vision+ er premiumkartet til Garmin. Det du får ekstra ved å velge denne karttypen er: Reliefskyggelegging, satelittbilder via Active Captain-appen, flyfoto, 3D fisheye-visning, 3D marineye-visning og dynamisk innsjønivå.
Varianter
- Lista-Sognefjorden
- Sognefjorden-Svesfjorden
- Trondheim-Tromsø
- Vestfjord/Svalbard
- Oslo-Haugesund
- Flekkefjord, Oslo-Trelleborg
- Norge og Svalbard
- Skagerak og Kattegat